captcha - en to cs_CZ translation catalogue (252 entries)

en: "%s" option must not be fully disabled
cs_CZ: "%s" možnost nesmí být zcela zakázána

en: %s IP was deleted successfully | %s IPs were deleted successfully
cs_CZ[0]: %s IP adresa byla úspěšně odstraněna
cs_CZ[1]: %s IP adresy byly úspěšně odstraněny
cs_CZ[2]: %s IP adres bylo úspěšně odstraněno

en: Add IP to whitelist
cs_CZ: Přidat IP adresu na seznam povolených

en: All plugin settings were restored.
cs_CZ: Všechna nastavení pluginu byla obnovena.

en: Allowed diapason:
cs_CZ: Povolený rozsah:

en: Allowed formats
cs_CZ: Přípustné formáty

en: Allowed formats:
cs_CZ: Přípustné formáty

en: Allowed separators for IPs: a comma
cs_CZ: Povolené oddělovače pro IP adresu: čárka

en: Allowed separators for reasons: a comma
cs_CZ: Povolené oddělovače pro Důvody: čárka

en: Archive is empty
cs_CZ: Archiv je prázdný

en: Arithmetic actions
cs_CZ: Aritmetické operace

en: Browse packages
cs_CZ: Procházet balíčky

en: Buddypress "Create a Group" form
cs_CZ: Buddypress formulář "Vytvořit skupinu"

en: Buddypress Comments form
cs_CZ: Buddypress Formulář pro odeslání komentáře

en: Buddypress Registration form
cs_CZ: Buddypress Registrační formulář

en: By click on this button, all IP-addresses from the whitelist of %s will be loaded to the whitelist of %s
cs_CZ: Kliknutím na toto tlačítko všechny IP adresy ze seznamu povolených %s budou nahrány na seznam povolených %s

en: CAPTCHA title
cs_CZ: CAPCHA název

en: Can not load images in to the "uploads" folder. Please, check your permissions
cs_CZ: Obrázky se do složky "uploads" nepodařilo nahrát. Prosím, zkontrolujte oprávnění

en: Captcha Settings
cs_CZ: Nastavení CAPTCHA

en: Captcha type
cs_CZ: Typ captcha

en: Character recognition
cs_CZ: Rozpoznávání znaků

en: Check off for adding the CAPTCHA to forms on their settings pages
cs_CZ: Zaškrtněte políčko pro přidání CAPTCHA do formulářů na jejích stránkách nastavení

en: Click the BACK button on your browser, and try again.
cs_CZ: Klikněte ve vašem prohlížeči na tlačítko ZPĚT a zkuste to znovu.

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Complexity
cs_CZ: Míra komplexity

en: Custom code
cs_CZ: Vlastní kód

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Date added
cs_CZ: Datum přidání

en: Decryption password is not set
cs_CZ: Dekódovací heslo není nastaveno

en: ERROR
cs_CZ: CHYBA

en: Enable
cs_CZ: Povolit

en: Enable time limit
cs_CZ: Nastavit časový limit

en: Encryption password is not set
cs_CZ: Kódovací heslo není nastaveno

en: Enlarge images on mouseover
cs_CZ: Při přejetí myší zvětšit obrázek

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Error during package uploading
cs_CZ: Chyba během nahrávání balíčku

en: Errors
cs_CZ: Chyby

en: FAQ
cs_CZ: Často kladené otázky (FAQ)

en: For IP addresses from the whitelist CAPTCHA will not be displayed
cs_CZ: Pro IP adresy ze seznamu povolených nebude CAPTCHA zobrazena

en: General Options
cs_CZ: Obecná nastavení

en: Go PRO
cs_CZ: Přejít na PRO

en: Hide from registered users
cs_CZ: Skrýt pro registrované uživatele

en: How to Use Step-by-step Instruction
cs_CZ: Instrukce jak používat krok-za-krokem

en: IP added to the whitelist successfully
cs_CZ: IP adresa byla úspěšně přidána na seznam povolených

en: IP address
cs_CZ: IP adresa

en: IP is already in the whitelist
cs_CZ: IP adresa již na seznamu povolených je

en: IP-address(es) successfully copied to the whitelist
cs_CZ: IP adresa(y) byl(y) úspěšně zkopírovány na seznam povolených

en: If the CAPTCHA field is empty
cs_CZ: V případě, že pole CAPTCHA je prázdné

en: If the CAPTCHA is incorrect
cs_CZ: V případě, že CAPTCHA je nesprávná

en: If the package already exists
cs_CZ: Pokud balíček již existuje

en: If the time limit is exhausted
cs_CZ: Je-li překročen časový limit

en: If the time limit is exhausted (this message will be displayed above the CAPTCHA)
cs_CZ: Je-li časový limit překročen (tato zpráva se objeví nad CAPTCHA)

en: If the user IP is added to the whitelist (this message will be displayed instead of the CAPTCHA)
cs_CZ: Je-li uživatelova IP adresa přidána na seznam povolených (tato zpráva se zobrazí namísto CAPTCHA)

en: Images
cs_CZ: Obrázky

en: Images count
cs_CZ: Počet obrázků

en: In order to pass the CAPTCHA please enable JavaScript
cs_CZ: Pro správnou funkci CAPTCHA prosím povolte JavaScript

en: In order to use "Character recognition" type, please select at least one of the items in the option "Use image packages".
cs_CZ: Chcete-li použít typ "Rozpoznávání znaků", vyberte alespoň jednu z položek v možnosti "Použít balíčky obrázků".

en: In order to use images in the CAPTCHA, please select at least one of the items in the option "Use image packages". The "Images" checkbox in "Complexity" option has been disabled.
cs_CZ: Chcete-li použít obrázky v CAPTCHA, prosím vyberte alespoň jednu z položek v možnosti "Použít balíčky obrázků". Zaškrtávací pole "Obrázky" u možnosti "Míra komplexity" bylo vypnuto.

en: Install Now
cs_CZ: Instalovat nyní

en: Invalid IP. See allowed formats
cs_CZ: Neplatná IP adresa. Zkontrolujte Přípustné formáty

en: Load IP to the whitelist
cs_CZ: Načíst IP adresu do seznamu povolených

en: Minus
cs_CZ: Mínus

en: Multiplication
cs_CZ: Krát

en: My IP
cs_CZ: Má IP adresa

en: No IP in the whitelist
cs_CZ: Na seznamu povolených zatím není žádná IP adresa

en: Nothing found
cs_CZ: Nic nenalezeno

en: Notification messages
cs_CZ: Zprávy upozornění

en: Numbers
cs_CZ: Čísla

en: One IP was deleted successfully
cs_CZ: Jedna IP adresa byla úspěšně odstraněna

en: One image has been updated or added to the database | %s images have been updated or added to the database
cs_CZ[0]: Jeden obrázek byl aktualizován nebo přidán do databáze
cs_CZ[1]: %s obrázky byly aktualizovány nebo přidány do databáze
cs_CZ[2]: %s obrázků bylo aktualizováno nebo přidáno do databáze

en: One package has been updated or added to the database | %s packages have been updated or added to the database
cs_CZ[0]: Jeden balíček byl aktualizován nebo přidán do databáze
cs_CZ[1]: %s balíčky byly aktualizovány nebo přidány do databáze
cs_CZ[2]: %s balíčků bylo aktualizováno nebo přidáno do databáze

en: Package
cs_CZ: Balíček

en: Packages
cs_CZ: Balíčky

en: Please enter a CAPTCHA value.
cs_CZ: Prosím vyplňte CAPTCHA hodnotu.

en: Please enter a valid CAPTCHA value.
cs_CZ: Prosím vyplňte správnou hodnotu CAPTCHA.

en: Reason
cs_CZ: Důvod

en: Remove from the whitelist
cs_CZ: Odebrat ze seznamu povolených

en: Required symbol
cs_CZ: Požadovaný symbol

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save it as new
cs_CZ: Uložit jako nový

en: Search IP
cs_CZ: Hledat IP adresu

en: Search results for
cs_CZ: Výsledky hledání pro

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings saved
cs_CZ: Nastavení uloženo

en: Show CAPTCHA after the end of the page loading
cs_CZ: Zobrazit CAPTCHA až poté, kdy se načte celá stránka

en: Show reload button
cs_CZ: Zobrazit tlačítko Obnovit

en: Skip it
cs_CZ: Přeskočit

en: Some errors occured
cs_CZ: Vyskytly se nějaké chyby

en: Some settings of the package %s were set incorrectly. They have been skipped
cs_CZ: Některá nastavení balíčku %s byla nesprávná. Byly přeskočeny

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Text fields in the "Notification messages" option must not be empty
cs_CZ: Textová pole v "Zprávy upozornění" musí být vyplněna.

en: The image packages list is empty. Please restore default settings or re-install the plugin to fix this error
cs_CZ: Seznam balíčků obrázků je prázdný. Pro opravu této chyby, prosím obnovte výchozí nastavení nebo znovu nainstalujte plugin

en: These messages will be displayed if the CAPTCHA answer has not passed the verification
cs_CZ: Tyto zprávy budou zobrazeny v případě, že CAPTCHA odpověď neprojde ověřením

en: These messages will be displayed inside of the CAPTCHA
cs_CZ: Tyto zprávy budou zobrazeny uvnitř CAPTCHA

en: This option is available only for network or for main blog
cs_CZ: Tato možnost je k dispozici pouze pro síť nebo pro hlavní blog

en: This options is available in Pro version of plugin
cs_CZ: Toto nastavení je k dispozici v Pro verzi pluginu

en: This setting is available in Pro version
cs_CZ: Toto nastavení je k dispozici ve verzi Pro

en: Time limit is exhausted. Please enter a CAPTCHA value again.
cs_CZ: Časový limit byl překročen. Vyplňte prosím CAPTCHA znovu.

en: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.
cs_CZ: Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.

en: Update the existed one
cs_CZ: Aktualizovat existující

en: Upgrade to Pro
cs_CZ: Aktualizovat na Pro

en: Use general settings
cs_CZ: Použít obecná nastavení

en: Use image packages
cs_CZ: Použít balíčky obrázků

en: Use several image packages at the same time
cs_CZ: Použít několik balíčků obrázků současně

en: Warning
cs_CZ: Upozornění

en: Whitelist
cs_CZ: Seznam povolených

en: With this option the CAPTCHA will be generated via %s into the form after the end of the page loading. In this case, the most of spam bots can't figure out the answer to the CAPTCHA automatically because they just can't get the CAPTCHA content
cs_CZ: S touto volbou se bude CAPTCHA generovat do formuláře %s až po skončení načítání stránky. V takovém případě většina spamovacích robotů nezjistí automaticky odpověď na CAPTCHA, protože prostě nemohou obsah CAPTCHA získat

en: With this option, CAPTCHA will not be displayed for IP-addresses from the whitelist of %s
cs_CZ: S touto volbou nebude CAPTCHA zobrazena pro IP adresy ze seznamu povolených %s

en: WooCommerce Checkout Billing form
cs_CZ: WooCommerce formulář Pokladna a fakturace

en: WooCommerce Login form
cs_CZ: WooCommerce přihlašovací formulář

en: WooCommerce Lost Password form
cs_CZ: WooCommerce formulář při ztrátě hesla

en: WooCommerce Register form
cs_CZ: WooCommerce registrační formulář

en: WordPress Comments form
cs_CZ: WP komentářový formulář

en: WordPress Login form
cs_CZ: WP přihlašovací formulář

en: WordPress Registration form
cs_CZ: WP registrační formulář

en: WordPress Reset Password form
cs_CZ: WP formulář při ztrátě hesla

en: Words
cs_CZ: Slova

en: Wrong data
cs_CZ: Nesprávná data

en: You are in the whitelist.
cs_CZ: Jste na seznamu povolených.

en: You have not entered any value
cs_CZ: Nezadali jste žádnou hodnotu

en: You have not entered any value in to the search form
cs_CZ: Do vyhledávacího formuláře jste nezadali žádnou hodnotu

en: You need to update this plugin for correct work with
cs_CZ: Aktualizujte tento plugin, aby správně pacoval s

en: You should
cs_CZ: Měli by jste

en: You're using W3 Total Cache plugin. If %1$s doesn't work properly, please clear the cache in W3 Total Cache plugin and turn on '%2$s' option on the plugin %3$s.
cs_CZ: Používáte W3 Total Cache plugin. Pokud %1$s nefunguje správně, vymažte cache W3 Total Cache plugin a zapněte '%2$s" v pluginu možnost %3$s.

en: activate
cs_CZ: aktivovat

en: after
cs_CZ: po

en: archive can not be unzipped
cs_CZ: Nepodařilo se rozbalit archiv

en: check your archive
cs_CZ: zkontrolujte váš archiv

en: eight
cs_CZ: osm

en: eighteen
cs_CZ: osmnáct

en: eighty
cs_CZ: osmdesát

en: eighty eight
cs_CZ: osmdesát osm

en: eighty five
cs_CZ: osmdesát pět

en: eighty four
cs_CZ: osmdesát čtyři

en: eighty nine
cs_CZ: osmdesát devět

en: eighty one
cs_CZ: osmdesát jedna

en: eighty seven
cs_CZ: osmdesát sedm

en: eighty six
cs_CZ: osmdesát šest

en: eighty three
cs_CZ: osmdesát tři

en: eighty two
cs_CZ: osmdesát dva

en: eleven
cs_CZ: jedenáct

en: fifteen
cs_CZ: patnáct

en: fifty
cs_CZ: padesát

en: fifty eight
cs_CZ: padesát osm

en: fifty five
cs_CZ: padesát pět

en: fifty four
cs_CZ: padesát čtyři

en: fifty nine
cs_CZ: padesát devět

en: fifty one
cs_CZ: padesát jedna

en: fifty seven
cs_CZ: padesát sedm

en: fifty six
cs_CZ: padesát šest

en: fifty three
cs_CZ: padesát tři

en: fifty two
cs_CZ: padesát dva

en: file format should be ZIP-archive
cs_CZ: formát souboru by měl být ZIP archiv

en: file size should not exceed
cs_CZ: velikost souboru by neměla překročit

en: five
cs_CZ: pět

en: for
cs_CZ: na

en: forty
cs_CZ: čtyřicet

en: forty eight
cs_CZ: čtyřicet osm

en: forty five
cs_CZ: čtyřicet pět

en: forty four
cs_CZ: čtyřicet čtyři

en: forty nine
cs_CZ: čtyřicet devět

en: forty one
cs_CZ: čtyřicet jedna

en: forty seven
cs_CZ: čtyřicet sedm

en: forty six
cs_CZ: čtyřicet šest

en: forty three
cs_CZ: čtyřicet tři

en: forty two
cs_CZ: čtyřicet dva

en: four
cs_CZ: čtyři

en: fourteen
cs_CZ: čtrnáct

en: has compatibility problems with
cs_CZ: má problémy s kompatibilitou

en: has old version
cs_CZ: má starou verzi

en: in the future
cs_CZ: v budoucnu

en: install
cs_CZ: instalovat

en: it is impossible to upload the archive to the server
cs_CZ: není možné nahrát archiv na server

en: nine
cs_CZ: devět

en: nineteen
cs_CZ: devatenáct

en: ninety
cs_CZ: devadesát

en: ninety eight
cs_CZ: devadesát osm

en: ninety five
cs_CZ: devadesát pět

en: ninety four
cs_CZ: devadesát čtyři

en: ninety nine
cs_CZ: devadesát devět

en: ninety one
cs_CZ: devadesát jedna

en: ninety seven
cs_CZ: devadesát sedm

en: ninety six
cs_CZ: devadesát šest

en: ninety three
cs_CZ: devadesát tři

en: ninety two
cs_CZ: devadesát dva

en: one
cs_CZ: jedna

en: ordinary space, tab, new line or carriage return
cs_CZ: obyčejná mezera, tabelátor, nový řádek nebo návratu vozíku

en: plugin contains deprecated functionality that will be removed
cs_CZ: plugin obsahuje zastaralé funkce, které budou odstraněny

en: second | seconds
cs_CZ[0]: sekunda
cs_CZ[1]: sekundy
cs_CZ[2]: sekund

en: seconds
cs_CZ: sekund

en: semicolon
cs_CZ: středník

en: settings page
cs_CZ: stránka nastavení

en: seven
cs_CZ: sedm

en: seventeen
cs_CZ: sedmnáct

en: seventy
cs_CZ: sedmdesát

en: seventy eight
cs_CZ: sedmdesát osm

en: seventy five
cs_CZ: sedmdesát pět

en: seventy four
cs_CZ: sedmdesát čtyři

en: seventy nine
cs_CZ: sedmdesát devět

en: seventy one
cs_CZ: sedmdesát jedna

en: seventy seven
cs_CZ: sedmdesát sedm

en: seventy six
cs_CZ: sedmdesát šest

en: seventy three
cs_CZ: sedmdesát tři

en: seventy two
cs_CZ: sedmdesát dva

en: six
cs_CZ: šest

en: sixteen
cs_CZ: šestnáct

en: sixty
cs_CZ: šedesát

en: sixty eight
cs_CZ: šedesát osm

en: sixty five
cs_CZ: šedesát pět

en: sixty four
cs_CZ: šedesát čtyři

en: sixty nine
cs_CZ: šedesát devět

en: sixty one
cs_CZ: šedesát jedna

en: sixty seven
cs_CZ: šestnáct sedm

en: sixty six
cs_CZ: šedesát šest

en: sixty three
cs_CZ: šedesát tři

en: sixty two
cs_CZ: šedesát dva

en: tab, new line or carriage return
cs_CZ: tabelátor, nový řádek nebo návratu vozíku

en: ten
cs_CZ: deset

en: the whitelist of
cs_CZ: seznam povolených

en: thirteen
cs_CZ: třináct

en: thirty
cs_CZ: třicet

en: thirty eight
cs_CZ: třicet osm

en: thirty five
cs_CZ: třicet pět

en: thirty four
cs_CZ: třicet čtyři

en: thirty nine
cs_CZ: třicet devět

en: thirty one
cs_CZ: třicet jedna

en: thirty seven
cs_CZ: třicet sedm

en: thirty six
cs_CZ: třicet šest

en: thirty three
cs_CZ: třicet tři

en: thirty two
cs_CZ: třicet dva

en: three
cs_CZ: tři

en: to the current version
cs_CZ: na aktuální  verzi

en: to use this functionality
cs_CZ: chcete-li tuto funkci využívat

en: twelve
cs_CZ: dvanáct

en: twenty
cs_CZ: dvacet

en: twenty eight
cs_CZ: dvacet osm

en: twenty five
cs_CZ: dvacet pět

en: twenty four
cs_CZ: dvacet čtyři

en: twenty nine
cs_CZ: dvacet devět

en: twenty one
cs_CZ: dvacet jedna

en: twenty seven
cs_CZ: dvacet sedm

en: twenty six
cs_CZ: dvacet šest

en: twenty three
cs_CZ: dvacet tři

en: twenty two
cs_CZ: dvacet dva

en: two
cs_CZ: dva

en: update
cs_CZ: aktualizovat

en: use
cs_CZ: použít

en: use the whitelist of %s
cs_CZ: použít seznam povolených %s

en: you should %s to use this functionality
cs_CZ: měli byste %s chcete-li tuto funkci využívat

en: you should install %s to use this functionality
cs_CZ: měli byste instalovat %s chcete-li tuto funkci využívat

en: zero
cs_CZ: nula
